Ana Sayfa

   Hakkımızda

   Ürünler

   Haberler

   Projelerimiz

   Eğitim

   Bize Ulaşın

 

 

1994 yılından itibaren hidrolik ve pnömatik alanında Türkiye endüstrisine hizmet vermekte olan HİDRO-TEK, son yıllarda yaptığı atılımlar ve altyapı çalışmalarıyla kendine yeni bir vizyon belirlemiştir. Bu bağlamda salt hidrolik ve pnömatik ekipman tedarikçisi kimliğinden sıyrılarak endüstriyel otomasyon ve mekatronik alanında komplike çözümler üreten ve endüstriyel bir prosesi başlangıçtan sonuca ulaştıracak tüm adımlara hakim genç, dinamik ve güncel; aynı zamanda bilgili ve tecrübeli bir çehreye yönelmiştir.

Hidro-Tek bunun yanı sıra 2009 yılında Ar-Ge’sine başladığı Elektromekanik Silindirlerin 2010 yılında üretimine başlayarak, Türkiye’nin ilk Elektromekanik Silindir Üretici olmuştur. Belirlediği standart ürünlerin dışında, müşteri isteklerine yönelik özel tasarımlarda yaparak, sadece bir üretici değil, müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Bununla beraber, Hidro-Tek kendi konusunda uzman firmalarında Türkiye Genel Temsilciliği’ni de yürütmektedir. 

       Hidro-tek faaliyet alanını sürekli genişletmekte ve geliştirmektedir. Şu anda Elektronik ve Elektronik Kontrol Teknolojileri konusunda Dünyanın kendi alanında en büyük firması olan PRO-FACE firmasının Türkiye temsilciliği ile beraber, Pnömatik otomasyon alanında Vesta , Pnömatik Bağlantı Elemanları Konusunda SISTEM PNEUMATICA ve Step Motor ve Sürücü Sistemleri konusunda da NANOTEC firmalarının Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir.

Genişleme politikası çerçevesinde Avrupa’nın endüstri alanında ileri teknoloji sunan önemli firmalarıyla görüşmelerini sürdürmektedir. Hidro-tek temsilcilik hizmetinin yanında müşterilerine endüstri alanında her türlü mühendislik hizmeti ve teknik desteği verebilecek beyin gücü ve altyapıya sahiptir.